Mała i duża firma

Dla Państwa wygody oferujemy dla Państwa firmy system stałej umowy lub interwencji doraźnej.

W 24 godziny:

  • usuniemy awarię sprzętu komputerowego
  • odwirusujemy komputer
  • naprawimy i skonfigurujemy system operacyjny
  • odzyskamy utracone dane

Wystarczy jeden telefon 41 3444000 w.29, a kompetentny pracownik naszej firmy zajmie się Państwa problemem.

OUTSOURCING - PAKIETY SERWISOWE

Oferujemy kompleksową obsługę informatyczną w ramach abonamentu miesięcznego (outsourcing IT). Otaczamy opieką wszystkie Państwa urządzenia IT (komputery, drukarki, skanery) wraz z programami i systemami finansowo-księgowymi. Wdrażamy procedury umożliwiające wydajne i bezawaryjne funkcjonowanie całego systemu. Rozwiązujemy na bieżąco wszelkie problemy informatyczne. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie muszą Państwo zatrudniać wykwalifikowanej kadry informatycznej.

Firma nasza przejmie na siebie całkowicie problem właściwego funkcjonowania systemu komputerowego zarówno od strony programowej jak i sprzętowej. Zadbamy o sprawne działanie programów oraz o bezpieczeństwo danych. Dzięki umowie outsourcingowej IT mają Państwo zagwarantowany czas reakcji serwisu, co minimalizuje ryzyko przestoju. Nasz personel będzie do Państwa dyspozycji każdego dnia pracy w razie awarii. Naszym zaś zadaniem będzie - aby do niej nie dochodziło.

Klienci, którzy z nami współpracują mogą liczyć na szybką i fachową pomoc, również telefoniczną, w miarę możliwości sprzęt zastępczy w przypadku konieczności przedłużenia naprawy .

Koszt takiej umowy jest zależny od ilości komputerów i posiadanego systemu informatycznego. Nie jest on jednak duży biorąc pod uwagę korzyści wynikające ze wzrostu wydajności systemu i bezawaryjnej pracy przedsiębiorstwa. Nie bez znaczenia dla Państwa są oszczędności wynikające z braku konieczności zatrudniania fachowca a wraz z nim opłat ZUS, chorobowych i urlopowych. Nasz pracownik jest zawsze do dyspozycji wraz całym zapleczem sprzętowym.

Służymy także doradztwem przy inwestycjach informatycznych oferując pomoc przy zdobywaniu funduszy z UE.

XHTML Validate CSS Validate
KWANT - komputery,kserokopiarki, projektory